Фахівці назвали причину масового отруєння людей в Харкові, які харчувались у популярних ресторанах

 

У Харкові оприлюднили перші результати лабораторних досліджень після масового отруєння відвідувачів у ресторанах. Про це розповіли у “ТСН.Ранок”, 23 червня.

У шістьох працівників закладів фахівці підтвердили стафілокок. У половини пацієнтів — сальмонельоз. Інфекцію виявили також і в харчах.

“Klebsiella pneumoniae — з обладнання. Умовно-патогенний мікроорганізм, який під час накопичення може також спричиняти інфікування. Все це відбувається через недотримання санітарно-гігієнічних умов. Антисанітарія відбувалася у цьому закладі”, — каже керівниця відділу Харківського обласного лабораторного центру Тетяна Карлова.

З моменту коли до медиків почали звертатися перші потерпілі, кількість недужих зросла до восьми сотень. З-поміж хворих є 19 дітей. Стан пацієнтів задовільний. Спеціалісти певні, що люди отруїлися ролами, які їли того дня. Як саме поширилася інфекція — через персонал чи через харчі, ще з’ясовують.

Нагадаємо, інформація про масове отруєння у ресторанах Харкова з’явилася 17 червня. До медзакладів з нудотою, блювотою та болем у животі спочатку доправили три десятки людей, які вживали суші. Згодом, кількість збільшилася майже утричі.

За даними пресслужби міськради, люди масово отруїлися після вживання страв у “Якіторії” і “Мафії”.

Обидва ресторани тепер не приймають відвідувачів. Зачиненими вони будуть до кінця перевірки. Їхнє керівництво провину визнає.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.