На Київщині рятувальники врятували на водосховищі трьох людей, серед яких дитина

 

Сьогодні, 23 червня, під час  роботи водолазної групи надійшло повідомлення про те, що біля с. Ровжі, на Київському водосховищі, відносить у море човен з людиною. Про це інформує ДСНС.

Під час пошуку чоловіка на човні надходить ще одне повідомлення про те, що між с. Ровжі й с. Лебедівка жінку і дитину відносить у море на гумовому човні.

Рятувальники приймають рішення про першочерговість порятунку жінки з дитиною і перебазуються в напрямку села Ровжі.

Човен  було виявлено на відстані 4-х кілометрів від берега. Жінка знаходилася напідпитку, а дівчинки десяти років в човні не було. Коли рятувальники запитали де дитина, жінка відповіла, що дитина вистрибнула з човна і поплила до берега самотужки. Дівчинку було знайдено, за 1 кілометр від човна.

Дитину знайшли за 3 кілометри від берега, у воді вона пробула близько двох годин, дуже замерзла і була вкрай знесиленна. Дівчинка розповіла рятувальникам, що вона злякалася, що човен потоне і вистрибнула, щоб самотужки доплисти до берега.

Дитину на березі передали батькам.

Потім рятувальники знову направилася для пошуку чоловіка на човні, якого знайшли за десять кілометрів від берега. Він також був у стані алкогольного сп’яніння і без будь-яких засобів захисту. 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.