На проспекті Червоної Калини планують облаштувати смуги громадського транспорту

Через два місяці ЛКП «Львівавтодор» має повідомити технічні деталі.

Уздовж проспекту Червоної Калини, що в Сихівському районі Львова, планують облаштувати смуги громадського транспорту у дві сторони. Відповідну пропозицію управління транспорту ЛМР підтримали сьогодні, 23 червня, на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху.

«У нас вже було рішення за 2019 рік про облаштування смуг для маршрутних транспортних засобів, але було доручення це зробити Сихівській адміністрації. Ми змінили лише ту частину так, що замовником має бути ЛКП «Львівавтодор» і облаштувати там виділені смуги», – каже у коментарі Tvoemisto.tv член комісії з безпеки дорожнього руху Володимир Харчихін.

Через два місяці ЛКП «Львівавтодор» має повідомити технічні деталі.

«Розширення там можливе, але питання, чи є там мережі, наскільки це буде дорого тощо. Про це пізніше має доповісти замовник», – додав він.

 

Нагадаємо, що тролейбусний маршрут №23, який курсує з вулиці Ряшівської на Хуторівку цього року не продовжать до вулиці Вернадського, як планували раніше. На це потрібно 10 млн грн, а у бюджеті розвитку Львова на 2021 рік такого фінансування не передбачили. Окрім цього, перед продовженням маршруту хотіли облаштувати смугу громадського транспорту на проспекті Червоної Калини, аби тролейбус міг повноцінно курсувати, а не стояти в заторах.

Візуалізації надали у комісії безпеки дорожнього руху ЛМР

1 Відповідь

  1. Нарешті, виборці Сонцесяйного, відчують його «покращення»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.