Небезпечна прогулянка: на Львівщині змія вкусила дитину

У Львівській області змія вкусила дитину. Неприємний інцидент стався у вівторок, 22 червня, у Стрийському районі.

Як повідомили у Департаменті цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, повідомлення про укус змії надзвичайники отримали 22 червня, близько 19:30.

Як виявилося змія вкусила 14 річного хлопчика у селі Розгірче (Стрийська територіальна громада).

“Місцевого мешканця 2007 року народження, вкусила змія. Постраждалого у стані середнього ступеню важкості госпіталізовано у Стрийську центральну районну лікарню”, – йдеться у повідомленні.

Не перша жертва

Додамо, що з початку літа це вже другий випадок укусу змії неповнолітнього. Так, 21 червня змія вкусила 17-річного львів’янина. Це сталося в районі гори Плай Мукачівського району. Хлопець у складі групи з семи осіб рухався в бік гори Великий Верх, коли плазун вкусив його в ногу. Протягом деякого часу львів’янин намагався іти далі за маршрутом, але це було важко, тож друзі звернулися до рятувальників і попросили допомоги з транспортуванням нещасного.

Додамо, що з початку року це вже п’ята жертва змії на Львівщині. 

Отруйні змії у Рячному

Для Львова отруйні змії також не є рідкістю. Нещодавно на території мікрорайону Рясне-2 знайшли аж трьох гадюк. Їх уже мертвими впізнав зоолог-серпентолог Тарас Гринчишин.

За його словами, є дві причини появи отруйних плазунів у Львові. По-перше, клімат стає сприятливішим – теплішим. По-друге, до цього призводить розорювання території дикої природи. Плазунів витискають із середовища їх звичного перебування, тому вони “пересиляються” у парки, сквери, на околиці міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.