У середу та четвер: у Львові працюватимуть три центри вакцинації

У середу та четвер, 23-24 червня у Львові працюватимуть три центри вакцинації. Щепитися від коронавірусу зможуть зареєстровані в додатку «Дія», а також усі охочі, які матимуть при собі декларацію з сімейним лікарем або паспорт. Читайте всі новини Львова.

Як розповіли у пресслужбі Львівської міськради, Центри вакцинації облаштують у ТРЦ Forum Lviv (вулиця Під Дубом, 7б), ТРЦ Victoria Gardens (вулиця Кульпарківська, 226а) і в ліцеї «Львівський» (вулиця Лисеницька, 3). Також щеплення робитимуть мобільні й стаціонарні бригади медзакладів.

У ТРЦ Forum Lviv щеплення робитимуть на третьому поверсі, у Victoria Gardens – на другому поверсі, в ліцеї «Львівський» – у вестибюлі.

Центри вакцинації 23-24 червня діятимуть у Львові з 16:00 до 19:00.

Щеплення робитимуть вакциною CoronaVac. Вакцинуватись зможуть ті, хто зареєструвався в додатку «Дія», а також усі охочі у порядку живої черги. З собою необхідно мати декларацію із сімейним лікарем або паспорт.

Додамо, що станом на 23 червня у Львівській області щеплення від коронавірусу отримали 115 605 людей, з яких 1 499 – за минулу добу. В Україні від коронавірусу зробили 2 149 479 щеплень (+54 021 за попередню добу).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.