Вакциною Pfizer дозволили щепити дітей від 12 років

ВООЗ прийшла до висновку, що вакцина Pfizer/biontech підходить для використання людьми у віці від 12 років і старше.

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я дійшли висновку, що вакцина від коронавірусу виробництва Pfizer/BioNTech може бути використана для щеплень дітей від 12 років. Про це йдеться в оновлених рекомендація ВООЗ.

«Стратегічна консультативна група експертів ВООЗ (SAGE) прийшла до висновку, що вакцина Pfizer/biontech підходить для використання людьми у віці від 12 років і старше. Дітям у віці від 12 до 15 років, які належать до групи підвищеного ризику, ця вакцина може бути запропонована поряд з іншими пріоритетними групами для вакцинації», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, ВООЗ зазначає, що діти і підлітки, зазвичай, набагато легше переносять коронавірус, на відміну від дорослих людей. Тому, якщо ця категорія людей не входить в групу з більш високим ризиком важкого перебігу Covid-19, їх потрібно вакцинувати «у менш терміновому порядку, ніж літніх людей, людей з хронічними захворюваннями і медичних працівників».

Читайте також: В Україні почали щеплювати від Сovid-19 колективи компаній. Як подати заявку

У ВООЗ додали, що випробування вакцин для дітей тривають і організація оновить рекомендації, коли цього будуть потребувати «фактичні дані або епідеміологічна ситуація».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.