Німеччина відкриває свої кордони вакцинованим українцям

Повна вакцинація повинна бути завершена не пізніше? ніж за 14 днів до дати в’їзду.

Німеччина від сьогодні, з 25 червня, дозволяє в'їзд вакцинованим українцям з метою відвідання близьких та друзів, а також з туристичною метою. Про це йдеться у заяві на сайті посольства Німеччині в Україні, передає Європейська правда.

«Із 25 червня 2021 року в’їзд з України в Німеччину для осіб,повністю вакцинованих від SARS-CoV-2 вакцинами, схваленими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), буде знову можливим. Повністю вакциновані зможуть знову в’їжджати в Німеччину з метою відвідання друзів, знайомих та родичів, а також з туристичною метою. Безвізовий в’їзд для громадян України з біометричними паспортами буде знову можливим», – йдеться у повідомленні.

Повна вакцинація повинна бути завершена не пізніше, ніж за 14 днів до дати в'їзду. Право в'їзду до Німеччини матимуть ті люди, які отримали щеплення однією з вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson&Johnson.

Для в'їзду необхідно надати цифровий Covid-сертифікат європейського зразка або аналог підтвердження вакцинації в цифровій або в паперовій формі, виданий німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами.

Нагадаємо, що свої кордони для Українців відкрила також Чорногорія. Мешканці України можуть в’їхати до Чорногорії з негативним результатом тесту ПЛР на SARS-CoV-2, зробленим в акредитованих лабораторіях. Тесту має бути не більше, ніж 48 годин.Чорногорія приймає іноземців на підставі місця проживання особи, а не її громадянства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *