Понад 500 українських туристів застрягли у Греції. МЗС працює над тим, щоби їх повернути

25-26 червня мають відбутися авіарейси за маршрутами Салоніки – Київ, Салоніки – Львів та Іракліон – Київ, якими в Україну зможуть повернутися понад 500 громадян.

Через призупинення діяльності грецької туристичної компанії Mouzenidis Travel понад 500 українських туристів застрягли у Греції. Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба каже, що в МЗС працюють над тим, аби надати допомогу українським туристам в Греції. 

«Посольство в Афінах та консульство України в Салоніках разом з Державним агенством розвитку туризму та українськими туроператорами працюють над вирішенням труднощів із поселенням в готелях та поверненням наших туристів на Батьківщину», – йдеться в повідомлення Міністерства.

Зокрема, 25-26 червня мають відбутися авіарейси за маршрутами Салоніки – Київ, Салоніки – Львів та Іракліон – Київ, якими в Україну зможуть повернутися понад 500 громадян. 

Нагадуємо, що задля уникнення проблемних ситуацій клієнти Mouzenidis Travel перед поїздкою до Греції мають обов‘язково зв‘язатися з готелем для перевірки дійсності придбаного туру.  Для допомоги в Греції просять звертатися на цілодобові «гарячі лінії» Посольства України в Афінах: 069 327 656 06 та Консульства України в Салоніках: 069 079 62 985.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.