Стали відомі порогові бали ЗНО з української мови, історії, біології та географії

Ббланки відповідей з української мови, української мови і літератури, історії України, біології розмістять на інформаційних сторінках 25 червня.

Сьогодні, 25 червня, на інформаційних сторінках учасників розмістять результати ЗНО з української мови, української мови і літератури, історії України, біології за шкалами 100-200 балів і 12-бальною (із предметів, результати тестувань з яких зараховують як оцінку за ДПА). Результати ЗНО/ДПА з географії оголосять завтра, 26 червня.

В УЦОЯО визначили пороговий бал «склав/не склав» для тестів з української мови, української мови і літератури, історії України, біології, географії. Члени комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови, що відповідає 17 тестовим балам, з української мови і літератури – 27, з історії України – 27, з біології – 22, з географії – 24. Для осіб, які здобували повну загальну середню освіту мовою, що не належить до слов’янської групи мов, або мовою корінних народів, встановили адаптивний поріг з української мови, що відповідає 10 балам, з української мови і літератури – 19.

Читайте також: ЗНО у Львові в умовах карантину. Як це було

Від кількості людей, які брали участь у тестуванні з кожного з названих нижче предметів та обрали визначення результатів за шкалою 100-200 балів, поріг «склав/не склав» не подолали:

  • з української мови – 7,45%
  • з української мови і літератури – 7,96%
  • з історії України – 18%
  • з біології – 2,34%
  • з географії – 5,38%

 

Нагадаємо, що бланки відповідей з української мови, української мови і літератури, історії України, біології буде розміщено на інформаційних сторінках 25 червня, з географії – 26 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.