Триколісний самокат, в’язані шапки і екоферма. У Львові відбудеться конкурс ветеранських проєктів

У рамках проєкту відбудеться нетворкінг, ділові знайомства та зустрічі інвесторів.

У Львові відбудеться конкурс ветеранських проєктів від Tech StartUp School та ГО «Нове суспільство України» у межах проєкту «Норвегія-Україна». Конкурс пройде 29 червня о 17:00 год в Tech StartUp School на вулиці Колесси, 2. Тvoemisto.tv транслюватиме захід онлайн на своїй сторінці у Фейсбук та на Ютуб-каналі.

Читайте також: «VETERANO ПРОРИВ». У Львові відбудеться конкурс для ветеранів АТО та їхніх сімей

На конкурсі серед проєктів представлять в'язані шапки ручної роботи від Klunich, триколісний електросамокат, терапію руху від Дарьї Скриби, Пошуково-рятувальну волонтерську асоціацію, крем-мед «Грабовецький фільварок», виробництво спаливних пелет, кав’ярню-кондитерську, фінансове консультування «Життя без боргів», реставрацію автомобільної шкіри від Kushnir leather, кав’ярню «Історія кави» та еко-ферму з вирощування та переробки м’ясних та молочних продуктів.

Перед початком конкурсу відбулися навчання стартаперів, які мали б допомогти їм створити успішну StarUp-компанію або проєкт. Також відбулися майстер-класи та презентації успішних історій від практиків з досвідом реалізації успішних стартапів та, власне, відбір стартапів.

Нагадаємо, що у лютому цього року Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» та Громадське Об’єднання «Нове Суспільство України» провело конкурс «VETERANO ПРОРИВ» для ветеранів АТО/ООС.

Партнерська публікація

 

­

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.