Вакциновані українці зможуть подорожувати до Єгипту без ПЛР-тесту

В’їзд дозволили не менше, ніж через 14 днів після отримання другого щеплення.

Влада Єгипту дозволила туристам в’їзд в країну за наявності сертифікації про повну вакцинацію без ПЛР-тесту на коронавірус. Про це пише видання Al Ahram.

У виданні зазначили, що вакцина має бути схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я та управлінням з лікарських засобів Єгипту. Сертифікати повинні містити QR-код і печатку офіційного органу, жодні виправлення, помилки або дописки не допускаються.

Дозвіл на в'їзд стосується лише туристів з країн, які «не охоплені мутованими штамами коронавірусу». Якщо пасажир прибуває з однієї з країн, де зафіксовані мутації (серед них Бангладеш, Індія, Пакистан, Бутан, М’янма, Непал, В’єтнам, Шрі-Ланка, Бразилія і деякі інші країни Латинської Америки), то навіть за наявності сертифікату про вакцинацію турист зобов’язаний зробити в аеропорту молекулярний експрес-тест на коронавірус.

Нагадаємо, що свої кордони для Українців відкрила також Чорногорія. Мешканці України можуть в’їхати до Чорногорії з негативним результатом тесту ПЛР на SARS-CoV-2, зробленим в акредитованих лабораторіях. Тесту має бути не більше, ніж 48 годин.Чорногорія приймає іноземців на підставі місця проживання особи, а не її громадянства. 

На початку червня також Чорногорія офіційно оголосила про завершення епідемії в країні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.