Грозу та шквали у Львові прогнозують до кінця цієї доби

Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що до кінця доби 25 червня по місту Львову збережеться сильний дощ, пориви вітру та шквали 25 – 28 м/с, крупний град. Мерія закликає усіх зважати на прогноз погоди й бути обачними.

Про це пише Dailylviv.

Як нагадують в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, під час грози не можна ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Також варто уникати відкритої місцевості та води, бо вода – відмінний провідник струму.

«Найбезпечніше під час грози перебувати у приміщенні із громовідводом, але якщо гроза застала вас у місті – сховайтеся у магазини, під’їзд тощо. Ховаючись під деревами, не забувайте про те, що блискавка найчастіше попадає у найвищі з них – дуби, тополі, сосни. Також під час грози небезпечно розмовляти по мобільному телефону – його найкраще вимкнути», – застерігають в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР.

Додамо, у мерії відбувся оперативний штаб з ліквідації наслідків негоди. Комунальні служби вже працюють на місцях і ліквідовують пошкодження. Завтра для працівників комунальних служб оголосили робочий день.

У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення (відео)

Зірвало дахи, затопило приміщення: як постраждали заклади освіти у Львові

Буря у Львові: затримка в русі поїздів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.