Львів’янка здобула медаль на Кубку світу з кульової стрільби

Це перша медаль у її кар’єрі.

Напередодні, 24 червня, на Кубку світу з кульової стрільби львів’янка Юлія Коростильова здобула першу в кар’єрі медаль у складі збірної України. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України у Львівській області. 

«В хорватському місті Осієк з 22 червня до 3 липня триватиме Кубок світу з кульової і стендової стрільби. Сьогодні, 24 червня, першу медаль у складі збірної України виборола Юлія Коростильова», – повідомляють у НОК. 

Львів’янка стала третьою в особистому заліку у всправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10 м). Ця вправа, до слова, входить в олімпійську програму.

Нагадаємо, що нещодавно львівські акробати потрапили у трійку найкращих на національному чемпіонаті. За найвищі національні нагороди змагались понад 350 учасників з 8 областей.

Львівщину на змаганнях представляли вихованці Львівської дитячо-юнацької спортивної школи імені Віктора Чукаріна та Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського.

Золото змагань виборола команда дівчат у складі Ліліани Кіцери, Євгенії Жгути та Анни Марії Вагіли. Тренують спорстменок Богдан Голотко, Юрій Кізло, Жанна Жгута, Оксана Жгута, Тетяна Вагіла та Михайло Трофіменко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.