Негода у Львові повалила дерева, а трамваї та тролейбуси не курсують. Оновлюється

У центрі міста, на вул. Просвіти, площі Ринок, повалило дерева.

Через погодні умови у Львові сьогодні, 25 червня, вимкнули струм всього електротранспорту у місті. Про це повідомили на сторінці Гарячої лінії міста Львова у Фейсбуку.

Окрім цього, унаслідок негоди повалило дерева. Зокрема, у центрі міста, на вул. Просвіти, а також на перехресті вул. Стрийської – Наукової та вул. Окружній. Львів'яни публікують фото та відео з наслідками негоди у соціальних мережах.

Затопило також вулиці Університетську, Січових Стрільців, Костюшка, що біля ЛНУ. ім Івана Франка.

А на площі Ринок із коренем повалило дерево.

Через негоду по цілому Львову утворилися затори. За реальною картиною можна прослідковувати на Google Maps.

Загалом, за даними оперативного штабу з ліквідації наслідків негоди, станом на 17.30 год, у Львові повалило 55 дерев. Також зафіксували 6 поривів мереж електротранспорту, впало 5 опор обленерго. Крім того, виявили пориви на мережах Львівсвітла, підтоплення на вул. Сахарова і біля ТЦ «Магнус». Львівводоканал виїхав на вул. Торф`яну, аби проконтролювати ситуацію щодо Полтви.

Нагадаємо, що у Львові вдень прогнозували грозу, під час грози – шквали 17-22 м/с, град. Львів'ян закликають зважати на прогноз погоди й бути обачними. Про всі надзвичайні випадки повідомляти за телефоном Гарячої лінії 15-80.

Як нагадують в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, під час грози варто не ходити під розлогими деревами, рекламними щитами, лініями електропередач і антенами, бо пориви вітру можуть їх пошкодити. Також варто уникати відкритої місцевості та води, бо вода – відмінний провідник струму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.