Мерія повідомила, які трамваї і тролейбуси у Львові відновлять рух завтра

Заплановано, що у неділю, 27 червня, поїдуть тролейбуси №22, 29, 30 і трамвай №3.

Як повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, працівники комунальних підприємств та підрядних організацій активно працюють над розкрижуванням та прибиранням повалених дерев, ремонтом дахів і мереж зовнішнього освітлення. Також тривають роботи щодо усунення несправностей на контактних мережах для відновлення роботи низки маршрутів електротранспорту.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

«До прибирання дерев у нас залучено 62 бригади та 84 одиниці техніки. Кількість повалених дерев, за оновленою інформацією, – 467. При цьому кількість розкрижованих дерев – 358. До цієї роботи задіяно 263 працівники.

До прибирання міста задіяно сьогодні було 1694 працівники комунальних підприємств і 72 одиниці техніки.

Через негоду було пошкоджено 80 дахів, за інформацією, що надійшла станом на ранок. Відтак, нам вдалось провести поточний ремонт 33 дахів. До цього залучено 22 бригади наших комунальних підприємств, 64 людини, а також залучено 20 підрядних організацій для того, щоб проводили капітальний ремонт дахів. Працює також 8 одиниць техніки.

Кількість звернень щодо мереж зовнішнього освітлення – 278, з них нам вдалось опрацювати вже 160. Роботи тривають.

На цвинтарях було повалено 59 дерев: з них 14 – розкрижовані. Залучено 32 працівники до цієї роботи і 3 одиниці техніки», – зазначила Ірина Маруняк.

Вона також додала, що наразі тривають активні роботи щодо відновлення контактних мереж для відновлення роботи деяких маршрутів електротранспорту.

«На вулиці Антоновича тролейбусна мережа відремонтована на 80%, до ранку мають завершитись роботи. На вул. Сахарова по трамвайній мережі роботи виконані на 40%, до 22 години роботи будуть завершені – там відновить рух трамвай №3. На вул. Личаківській, зокрема на кільці вул. Личаківська – Пасічна, роботи будуть завершені до завтрашнього ранку.

Плануємо, що завтра вже поїдуть тролейбуси №22, 29 та 30, а також трамвай №3. Також плануємо, що трамвай №2 вже буде повертати не біля церкви Петра і Павла, а поїде до кільця вул. Личаківської.

Був виконаний величезний пласт робіт», – додала посадовиця.

Штормове попередження для Львівщини на 27 червня

324 дерева просто як бритвою зрізало, – Садовий про наслідки буревію у Львові

Наслідки стихії у Львові: які ліквідовані, що не працює

Зірвало дахи, затопило приміщення: як постраждали заклади освіти у Львові

У Львові оголошено надзвичайну ситуацію місцевого значення (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.