Змії атакують. На Стрийщині двоє людей потрапили до лікарні

Через укуси ядовитих плазунів минулої доби, 26 червня, двоє мешканців Стрийщини потрапили до лікарні. Потерпілих госпіталізували у стані середнього ступеня важкості. Про це Львівському порталу повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення ЛОДА.

26 червня змія вкусила мешканку села Жупани Стрийського району. Близько 14:20 потерпілу 1986 року народження у стані середнього ступеня важкості госпіталізували у Сколівську ЦРЛ.

Ще один випадок стався з мешканцем села Тухолька теж на Стрийщині. Близько 15:55 через укус змії 28-річного молодика у стані середнього ступеня важкості доставили до Сколівської ЦРЛ.

Зазначимо, що Львівщина зазвичай є лідером серед регіонів, де люди найбільше страждають від укусів змій. За два місяці плазуни покусали близько десятка людей.

Найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.

Місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявини, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схили з чагарниками. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пнях. Тому зі змією можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці.

Львівський портал раніше писав про те, як уникнути зустрічі зі змією, а також що робити, якщо вона таки вас вкусила. Детальніше читайте за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.