Батько випускника, що облив фекаліями викладачку на Буковині, прокоментував свій вчинок

 

У Новоселицькому медичному коледжі під час вручення дипломів обурений батько студента вилив відро фекалій на викладачку, писала “Варта1“.

Батько, Дмитро Корній визнає, що облив викладачку зопалу. За його словами, вона пропонувала платити хабар за іспит, тому “не знав, як вчинити інакше”. Викладачка ж говорить, що грошей не вимагала.

У коментарі “Суспільному” син чоловіка Сергій Корній розповів, що викладачка при зустрічі сказала заплатити 300 євро, аби “все було добре з екзаменом”. Він каже, що хабар не дав. Зрештою, не склав іспит.

“Дізналися, що син не склав іспит за день до випускного. Облити багнюкою було нетолерантно з мого боку, але не знав, як вчинити інакше. Я вважаю, що за навчання не треба платити хабарі”, — каже Дмитро Корній.

Натомість, викладачка Анна звинувачення називає брехнею. За її словами, ніколи хабарів не вимагала. Вчинок чоловіка пояснює тим, що у місті його називають “скандальним”.

“Дуже боюся за свою сім’ю та за своє здоров’я, тому звернулася до поліції”, — розповідає викладачка.

26 червня, у поліції відкрили кримінальне провадження за фактом хуліганства. Чоловіку загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Раніше у поліції відкривали провадження за фактом хуліганства з його боку.

Також додамо, що раніше публікували відомості про чоловіка, який перед тим облив чиновницю кавою.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.