У лікарні швидкої допомоги Львова запрацювало нове відділення кардіохірургії та трансплантації серця (фото)

Нове відділення запрацювало в міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги. Це відділення кардіохірургії та трансплантації серця. Тут фахівці надаватимуть весь спектр допомоги пацієнтам, які мають проблеми із серцем. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

Новостворене відділення кардіохірургії та трансплантації серця має до- та післяопераційні ліжка, реанімацію та індивідуальну палату для пацієнтів після трансплантацій.

«Відділення на 30 ліжок, з них 20 – до- і післяопераційних, 10 реанімаційних і 1 індивідуальна палата для пацієнтів після трансплантацій. Сьогодні ми можемо надати всю допомогу усім – від новонародженого до людини старшого віку. Це вроджені вади серця у дітей, весь спектр дорослої кардіохірургії, включаючи аортокоронарне шунтування, пластику і заміну клапанів, розшарування аневризм, і завершуючи трансплантацією серця. Завдяки спонсорам, маємо електрофізіологічну лабораторію, тому надаватимемо допомогу в разі порушенням ритму серця», – розповів Роман Домашич, завідувач відділення кардіохірургії та трансплантації серця лікарні. фото: Роман Балук

Зі слів лікаря, нове відділення за своїм обладнанням не відрізняється від будь-якої європейської клініки, включаючи Польщу, Австрію та Німеччину.

«На сьогодні в нас є все, що необхідно для лікування серця. Також вже за тиждень-два в нас буде сучасна лапароскопічна стійка, і ми зможемо виконувати весь спектр мінікардіохірургічних операцій – від протезування і пластики клапанів, до аортокоронарного шунтування з мінідоступом. Це обладнання дозволяє нам відкоригувати будь-яке порушення ритму серця: від барикардій – коли низька частота серцевих скорочень, і до найскладніших тахікардій», – зазначив керівник нового відділення Роман Домашич.

Лікарі наголошують, що практично кожен четвертий у старшому віці має порушення ритму серця, однак люди про це часто не знають, бо не обстежуються. Нове ж обладнання дозволить робити надскладні операції мініінвазивно – тобто з мінімальними розрізами і травматизмом. Через незначний прокол лікарі матимуть доступ до тієї ділянки серця, провокує порушення його ритму. Відтак, у відділенні прогнозують, що кількість операцій на серці зросте, як мінімум, вдвічі. Адже в цю лікарню за допомогою звертаються не лише мешканців Львова і Львівщини, а й інших областей України.

До слова, ремонт кардіохірургічного відділення в лікарні швидкої допомоги Львова розпочали близько року тому. Водночас, до кінця року в лікарні планують оновити відділення терапії, кардіології та інфарктне відділення. Також оновлюють операційні в урологічному та хірургічному відділеннях. Загалом у лікарні є 40 об’єктів, де тривають ремонтні роботи.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.