Ціни на відпочинок в Затоці наближаються до рівня Єгипту та Туреччини

В спекотні дні важко придумати кращий відпочинок, ніж засмагання на пляжі під шум моря. Цього року через пандемію та кризу закордонні курорти стали недоступними для багатьох українців.

Як пише “УНІАН”, найпопулярнішим українським курортом цього року вважається Затока. Через високий попит вартість проживання в чорноморських готелях постійно збільшується.

Ціни на готелі в Затоці

Мінімальна ціна на проживання в готелях в центрі Затоки на першій-другій лінії за добу становить близько 1800 гривень на добу без харчування. Найдорожчі номери пропонують платити за відпочинок від 3300 на добу. На території готелів Затоки немає бюджетних їдалень, є лише кафе і ресторани.

Тиждень відпустки в місцевому готелі обійдеться приблизно в 23 тисячі гривень. За таку ж суму можна відпочивати в Туреччині з триразовим харчуванням. Проживання в міні-готелях з басейном коштує 1000–1200 гривень на добу за двомісний номер без харчування.

Скільки коштують кімнати на базах відпочинку

Відпочити на базі відпочинку середнього рівня можна, заплативши від 800 гривень за двох на добу. З наближенням до моря ціни значно зростають. На базах відпочинку зазвичай є столова. Вартість харчування на людину становить близько 250 гривень в день.

Найдешевші дерев’яні будинки без зручностей з вуличним туалетом обійдуться в 350-400 гривень на добу на двох людей, та в 450 гривень на трьох. Цегляні будинки без кондиціонера можна зняти за 600 гривень на добу, але до моря доведеться добиратися.

Ціни на приватний сектор в Затоці

Поблизу моря двомісний номер зі кухнею та зручностями і кухнею коштує в середньому 1000 гривень на добу. Відпочити в приватному секторі на другій лінії можна за 700 гривень на добу, на третій — за 550–600. Далеко від моря можна знайти економваріант за 300 гривень на добу без зручностей.

Декілька сімей можуть арендувати двоповерховий будинок за 3000 гривень за добу.

 

 

 

 

Tags: Затока

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.