У трьох районах Львова хочуть облаштувати нові зелені зони

Депутати Львівської міської ради на засіданні постійної комісії землекористування та агломерації погодили проєкти ухвал про створення у Львові трьох нових скверів.

Про це йдеться на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

Один новий сквер площею 0, 75 га хочуть облаштувати у Шевченківському районі, на вул. Т. Шевченка, біля будинків №№ 386, 392, 402 – 406.

Ініціаторами створення скверу були мешканці району та депутат Львівської міської ради, член постійної комісії землекористування та агломерації Михайло Дідух. Депутат розповів, що цю колись занедбану територію між будинками мешканці облагородили і зараз самі доглядають.

«Створення на цій території скверу захистить від забудови, мешканцям буде безпечніше. Окрім того, ми вже мали зустрічі з управлінням екології, на яких планували насадити інші зелені насадження, продовжити впорядкування території», – зазначив Михайло Дідух.

Також новий сквер може з’явитися і у Франківському районі. Площа майбутнього скверу – 0,03 га. Він буде розташований між будинками на вул.  В. Антоновича, 115 та вул. Гіпсовій, 36-в. Відповідний проєкт ухвали підтримали депутати на засіданні комісії.

Третю і найбільшу з цих зелених зон планують створити у Личаківському районі. Його площа становитиме 1, 45 га. Це буде сквер на вул. Пекарській, 52-56 – вул. І. Мечникова, 16.

Проєкти цих ухвал депутати розглянуть на найближчому пленарному засіданні Львівської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.