В Україні не змінюватимуть ціни на електроенергію для населення до 1 серпня

Кабмін продовжив режим ПСО і залишив тариф на електроенергію на рівні 1,68 грн/кВт-год.

Кабінет міністрів України продовжив чинний механізм спеціальних зобов'язань (ПСО) щодо забезпечення електроенергією населення. Про це йдеться в постанові Кабміну №659 від 29 червня.

Читайте також: Як швидко оплатити комунальні послуги, не виходячи з дому. Світло

Крім того, даною постановою Кабмін зберіг тариф для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт-год до 1 серпня 2021 року.

Відповідні зміни внесли до постанови Кабміну №483 від 5 червня 2019 року «Про затвердження Положення про покладання спеціальних обов'язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії».

Раніше Міненерго ініціювало відповідне продовження терміну дії поточного ПСО. Це було пов’язано з тим, що наразі відомство не може визначити точну суму коштів, яку потребує ринок для його стабільної роботи.

Хоч поточні умови діятимуть до 1 серпня, проте Міненерго повинно представити нову модель ПСО, що враховуватиме всі питання забезпечення населення електроенергією, зокрема щодо формування тарифів в залежності від обсягів споживання.

Нагадаємо, що з 1 січня 2021 року Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію в 90 коп/КВт.год для населення на перші 100 кВт.год та встановив з 1 січня 2021 року фіксовану ціну для побутових споживачів на рівні 1 грн 68 коп. за кВт-год.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.