У Кам`янка-Бузькій ЦРЛ встановили новий рентгенівський апарат

У рентген-кабінеті Кам`янка-Бузької центральної районної лікарні проведено сучасний ремонт і встановлено новий рентгенівський апарат: система рентгенографічна POLYRAD S (виробник компанія RADIOLOGIA S.A, Іспанія ) на 2 робочих місця з цифровою системою.

Про це інформує пресслуба ЛОР, пише Dailylviv.

Він здатний забезпечити високу якість рентгенівських зображень та знизити рівень променевого навантаження на організм пацієнта та медичного персоналу.

За його допомогою можна провести дослідження органів грудної клітки, кісток черепа, різних відділів хребта, кісток верхніх та нижніх кінцівок, органів черевної порожнини, додаткових пазух носа.

Використання такого рентген-обладнання – це швидкість отримання зображення, можливість цифрової обробки і деталізації дрібних анатомічних структур. Діагностичну інформацію можна пересилати на комп’ютер лікаря, і вона зберігатиметься в базі даних, а архівні дослідження можна використовувати для порівняння стану пацієнта в динаміці.

Вже отримано всі необхідні дозволи для проведення рентген-обстежень та проведено навчання медичного персоналу.
Тож сучасна цифрова рентген-система готова до використання.

Режим роботи рентген-кабінету 24/7 . Для амбулаторних пацієнтів обов’язково потрібно мати електронне скерування від сімейного лікаря чи лікаря вузького профілю.

Діагностичне обладнання вартістю 3,9 млн грн придбане в рамках обласного конкурсу проєктів співробітництва територіальних громад Львівської області на 2019-2020 рр .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.