У Львові відкриють новий спорткомплекс. Де та коли він з’явиться

Новий спортивний центр «Боско» відкриють на вулиці Дорога Кривчицька, 17а.

У Львові, на вул. Дорога Кривчицька, 17а, планують відкрити новий спортивний центр «Боско». Ігрова зала матиме 600 глядацьких місць, проте у майбутньому її планують розширити до 800 місць. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив начальник управління сім’ї, молоді та спорту ЛМР Антон Нікулін.

Новий спорткомплекс з’явиться поблизу Молодіжного Центру Св. Івана Боско.

За його словами, відкриття спортзалу і відповідно здача його в експлуатацію планується у вересні 2021 року.

Наразі тут триває активний та водночас завершальний процес будівництва.

За словами Антона Нікуліна, бажання грати офіційні матчі внутрішнього чемпіонату уже подали провідні львівські команди з ігрових видів спорту – волейбольні «Кажани», львівська «Енергія» та інші.

«Ведуться перемовини зі спортивними федераціями. У планах проводити чемпіонати України з футзалу та вищі ліги волейбольного чемпіонату», – каже Антон Нікулін.

«Ідею створення спорткомплексу запропонувало згромадження Салезіян, яке працює з молоддю та дітьми, має спортивний напрямок діяльності. Часом справді важко знайти місце, де діти могли б займатися у залі, в теплому приміщенні. Ідея народилася ще близько десяти років тому», – у коментарі Tvoemisto.tv каже настоятель Салезіян УГКЦ о.Михайло Чабан. 

Спорткомплекс будують за допомогою коштів різних благодійний організацій, каже о.Михайло Чабан. Найбільше долучалися організації з-за кордону, а менша частина – з України. 

Комплекс буде для всіх бажаючих, не лише для дітей, там можна буде також проводити різні змагання. 

«Перш за все, кожного дня буде виділено якийсь час для дітей, але в інший час ми зможемо пропонувати іншим організаціям займатися у цьому залі. Це може бути і футбол, і волейбол, і баскетбол, чи якісь інші види спорту», – каже о. Михайло Чабан. 

За його словами, крім спортзалу відкриють також футбольне поле, на якому займайтимуться діти школи №70, діти району й футбольного клубу. Це буде велике відкриття двох споруд.

Загалом комплекс будували близько трьох років, попередньо відкриття планують на початок вересня, однак конкретну дату знатимуть наступного тижня. 

 

Фото Антона Нікуліна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.