Через забіг у Львові ситуативно обмежать рух на деяких вулицях. Перелік

В забігу братимуть участь близько 300 спортсменів з різних куточків країни, в тому числі іноземці з понад 10 країн.

3автра, 3 липня, Львів приймає міський ультра-трейл – Lviv Ultra-Trail 2021. Організатори намагалися мінімізували перекриття вулиць, і воно буде ситуативним протягом короткого часу, що не мало би створити перешкод у русі. Водіям рекомендують планувати завчасно своє пересування по місту альтернативним маршрутом, враховуючи графік перекриття.

Вулиця

Режим

Від

До

Старозненська

Опришківська

Ужгородська

Ужгородська – кінець Замкової

Опришківська (кінець Кривоноса) – професійні та любительські

Перетин

8.00

9.15

Глинянський Тракт (перетин з вул. Над Джерелом/АЗС Укр-петроль)

Перетин

9.20

20.00

 

Організатори кажуть, що біг стежками є унікальним з кількох причин. Зокрема, це – найдовша дистанція, яку проводять у місті, вона становить 70 км, а також перший трейл поза межами гір в Україні, який дозволяє учасникам взяти участь в UTMB World Series.

В забігу братимуть участь близько 300 спортсменів з різних куточків країни, в тому числі іноземці з понад 10 країн. Змагання будуть проходити в місті і його паркових зонах. Атлети матимуть можливість пробігти одну з чотирьох дистанцій на вибір – 11 км, 23 км, 42 км і 70 км. Усі маршрути сертифіковані ITRA (Міжнародна асоціація трейлранінгу) і отримали відповідні бали.

Медичне забезпечення заходу супроводжує Медико-Соціальний Центр Товариства Червоного Хреста, волонтери Мальтійської служби допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.