На Львівщині за вихідні п’яними за кермом попалися понад три десятки водіїв

Упродовж двох діб, 3 та 4 липня, співробітники груп реагування патрульної поліції та патрульні поліцейські склали 32 протоколи про адміністративні правопорушення щодо водіїв, які керували транспортними засобами у стані  сп’яніння. Таку статистику оприлюднили у відділі комунікації поліції Львівської області.

Керування транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння є правопорушенням, передбаченим ст. 130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) КУпАП і тягне за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 тисяч гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на термін один рік.

Повторне протягом року вчинення цього ж правопорушення тягне  за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на термін три роки.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.