Португальська Мадейра відкриє кордони для щеплених будь-якими вакцинами туристів

Європейський Союз, який запустив минулого тижня свій цифровий Covid-сертифікат, на цей момент дозволив тільки чотири вакцини/

Влада автономного португальського регіону Мадейра заявила, що дозволять відвідування популярних у туристів островів з будь-якими вакцинами від Covid-19, а не тільки з тими, які схвалені в ЄС. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

Європейський Союз, який запустив минулого тижня свій цифровий Covid-сертифікат, на цей момент дозволив тільки чотири вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneca і Johnson & Johnson. Держави-члени можуть прийняти рішення про розширення сертифіката європейським мандрівникам, вакцинованим іншими щепленнями.

Читайте також: Вакциновані українці зможуть подорожувати до Єгипту без ПЛР-тесту

Материкова частина Португалії приймає туристів тільки з однією з чотирьох вакцин, але Мадейра заявила, що ті, хто отримав інші щеплення, такі як китайські вакцини Sinovac або індійські Covaxin, зможуть відвідати атлантичні острови. Рішення оголосили на тлі критики з приводу того, що ЄС не включив Covishield, версію вакцини AstraZeneca, вироблену Інститутом сироватки в Індії, в список схвалених вакцин для сертифіката.

Вважається, що близько 5 мільйонів осіб у Великій Британії, яка є важливим джерелом іноземного туризму для Мадейри, отримали вакцину Covishield, яка також використовується глобальним центром COVAX. Вакцина Covishield також використовується в Україні.

Нагадаємо, Австрія та Нідерланди дозволили в'їзд вакцинованим українцям з туристичною метою, а перед цим аналогічне рішення ухвалила Німеччина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.