В Україні зареєстрували однодозову вакцину Johnson&Johnson від Сovid-19

Йдеться про векторну вакцину, розроблену фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson.

Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину Janssen (Johnson & Johnson) від Сovid-19 для екстреного медичного застосування. Йдеться про векторну вакцину, розроблену фірмою Janssen, якою володіє компанія Johnson & Johnson.

Як повідомляють у Центрі громадського здоров’я МОЗ України, вакцина містить знешкоджений аденовірус людини, у який вмонтовано ДНК, що кодує шипоподібний білок вірусу SARS-CoV-2. Потребує температури зберігання від +2 до +8 С. Для повної імунізації достатньо однієї дози.

Її дозволила для екстреного застосування Всесвітня організація охорони здоров’я, також дозвіл на її використання дали США, Велика Британія, Європейський Союз, Швейцарія, Канада та багато інших країн.

Раніше в Україну завезли 500 доз вакцини Janssen з дотриманням порядку ввезення незареєстрованих лікарських засобів для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, організувала доставку та забезпечила дотримання температурного режиму. Співробітники цієї компанії працюють на Алясці у галузі рибальства й мали вакцинуватися сертифікованою в США вакциною для того, щоби їх пустили в цю країну.

Нагадаємо, що на кордоні з Польщею українських заробітчан щеплюватимуть від коронавірусу однодозовою вакциною Jonhson & Johnson. Вакцина є однією з найбільш затребуваних польськими пацієнтами. Для багатьох людей найважливішою перевагою є захист після першої дози. Вакцину цієї марки наразі важко отримати, оскільки виробник скоротив поставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.