Мешканки Славського підкорили найвищу гору Туреччини

Три мешканки Славської громади підкорили найвищу вершину Туреччини гору Арарат.

Про це повідомляє Славська селищна рада.

Лідія Левкович, Ірина Попович та Коваль Людмила піднялися на гору Арарат висотою 5137 м над рівнем моря.

Дівчата розповідають, що це було нелегко, висота давалась взнаки – боліла голова, тахікардія, запаморочення та ін. Та жодна з них навіть не думала про те, щоб зупинитися.

«Знаєте, коли ми приїхали до підніжжя гори, і побачили вершину, я вже тоді зрозуміла – я буду там. Гора пускала нас, хто ходить в гори, той зрозуміє про що я. Останній підйом на гору ми розпочали о першій годині ночі, а о 6:20 – вже стояли на вершині. І це таке відчуття ейфорії, у голові тільки одна думка «я це зробила», — поділилася враженнями Лідія.

Похід тривав 5 днів, спочатку туристи піднялися на висоту 3200 м, розмістили табір, акліматизувались, далі – 4000 м, а потім вже на вершину.

«Якщо у вас є можливість, навіть не думайте, йдіть в гори, — каже Людмила Коваль. А Ірина Попович додає: «Гори – це місце сили, повірте після такого походу, ви по-іншому подивитесь на проблеми! Ви зрозумієте, що їх насправді немає»

«У нас була надзвичайно крута команда. Наш гід Орест Кінаш – неймовірна людина, Володимир Павлишин – це він нас згуртував, і знаєте, йому не можливо відмовити. Напевно, тому ніхто з нас навіть не вагався йти чи не йти. У наші команді ще була одна людина-легенда – це Володимир Лютов. Лише уявіть йому 71, і це вже 5 вершина такої висоти, яку він підкорив», — розповідає Лідія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.