У Львові відкриють перший новозбудований дошкільний навчальний заклад: на Малоголосківській

На засіданні постійної комісії освіти і науки Львівської міської ради депутати підтримали проєкт ухвали «Про створення закладу дошкільної освіти (ясел-садка) № 8 Львівської міської ради».

Проєкт ухвали затверджуватимуть на сесії ЛМР. Про це повідомив інформпортал депутатів ЛМР, пише Dailylviv. Відповідно до проєкту заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 Львівської міської ради буде створений на вул. Малоголосківській, 34.

Начальниця управління освіти та науки Львівської міської ради Зоряна Довганик повідомила, що зараз у будівлі за цією адресою виконуються ремонтні роботи, які забудовник обіцяє завершити до вересня.

«Завершено облаштування території, а зараз відбувається ремонт приміщень. Ми, як управління освіти, здійснюємо придбання обладнання. Закупили постіль, зараз закуповуємо меблі. Частково придбано обладнання для харчоблоку і для пральні», – зазначила Зоряна Довганик.

Голова постійної комісії освіти та науки Львівської міської ради Вікторія Христенко наголосила, що нарешті у Львові відкривається окремий новозбудований дошкільний навчальний заклад.  

Довідково. У дошкільній установі планують відкрити 18 груп на 350 дітей: 4 групи раннього віку і 14 дошкільних груп. Окрім того, у будівлі передбачено приміщення для створення групи для дітей з особливими освітніми потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.