У Львові визначилися, як виглядатиме нове СІЗО на Збиральній. Візуалізація

Перемогли львівські архітектори.

У Львові стали відомі результати архітектурного конкурсу на проєкт будівництва слідчого ізолятора на вул. Збиральній. Перемогли львівські архітектори Sulyk Architects. Про це повідомили у Львівській міськраді.

Майбутній комплекс будуватиме Міністерство юстиції.

 

У травні у Львові оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проєктну пропозицію для будівництва «Львівської установи виконання покарань №19» на 1000 місць на вулиці Збиральній. 

Територія, призначена для будівництва, знаходиться у периферійній зоні міста, проте вона має сформований містобудівний контекст. На території СІЗО, окрім корпусів для ув'язнених, передбачаються медичний блок, спортивний зал, їдальня та окремі прогулянкові зони для чоловіків, майданчики для занять спортом.

Читайте також: SoftServe збудує у Львові на місці колонії креативний офісний кампус

Львів став одним із перших міст в Україні, де провели аукціон із продажу колишньої колонії №48 на вулиці Хуторівка, 2.  Колонію за понад 377 млн грн придбала компанія «Девелопмент інжиніринг сервіс», яка входить в групу компанії SoftServe. Вона планує побудувати тут офісний кампус. Частину коштів з продажу об'єкту залучать у будівництво нового СІЗО на вулиці Збиральній у Львові, щоб перенести туди слідчий ізолятор з вулиці Городоцької, де зараз неналежні умови для утримання. 

Містобудівні умови та обмеження на будівництво нового СІЗО виконавчий комітет Львова погодив у березні цього року.

Додамо, що архітектурне бюро Sulyk Architects засноване 2014 року Тарасом Суликом та Романом Суликом. Бюро розташоване у Львові та втілює досконалі рішення у сфері архітектури, інтер’єрного та ландшафтного дизайну в Україні та за її межами. Візуалізація: Sulyk Architects

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.