Які ремонтні роботи зараз тривають на вулиці Пилипа Орлика

Тут довелося зрізати старі зелені насадження, оскільки проєкт передбачає розширення вулиці і облаштування нових паркомісць.

У Львові тривають роботи з реконструкції вулиці Пилипа Орлика. Наразі ремонтують ділянку від будинку №2 до міської дитячої лікарні. Тут вже демонтували дорожнє полотно і проводять роботи з прокладання нового водопроводу. Реконструкцію проводить підрядна організація ТзОВ «Онур».

Читайте також: Якою буде вулиця Пилипа Орлика після ремонту. Деталі 

«На вул. Пилипа Орлика роботи зосереджені на ділянці від будинку № 2 до міської дитячої лікарні. Коли завершать на цій частині, то перейдуть на ділянку від лікарні до вул. Віри, Надії, Любові. Розділили так для того, щоб забезпечити заїзд до лікарні. На ділянці від будинку №2 до міської дитячої лікарні підрядник демонтував тротуарну плитку, старе асфальтобетонне покриття та старі опори освітлення», – повідомив Олексій Хміль.

За його словами, на вулиці видалили старі зелені насадження, які підлягали зрізці, оскільки проєкт передбачає розширення вулиці і облаштування нових паркомісць.

Ремонтні роботи на цій ділянці триватимуть до 3 грудня 2021 року.

Читайте також: Чи буде місце для паркування біля дитячої лікарні на Пилипа Орлика

Нагадаємо, реконструкція вул. Пилипа Орлика розпочалася у 2020 році. Вартість робіт становить 74,8 млн грн. Проєктно-кошторисну документацію у 2019 році розробив «Інститут Просторового Розвитку». Реконструкцію вулиці розділили на три частини. Торік відремонтували ділянку від вулиці Миколайчука до вулиці Віри, Надії і Любові, зараз тривають на відрізку від будинку №2 до міської дитячої лікарні, а наступного року почнуть ремонтні ремонти на третій ділянці, до вулиці Мазепи.

Проєкт реконструкції передбачає розширення проїзної частини з однією смугою для руху в кожному напрямку, облаштування тротуарів та велосипедної інфраструктури, паркувальних місць вздовж вулиці, облаштування зупинки громадського транспорту та влаштування сміттєвого майданчика, підпірної стінки поблизу лікарні, а також реконструкцію водопровідних та каналізаційних мереж, зовнішнього освітлення та мереж електропостачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.