Львівська мерія звернеться до Зеленського щодо території ЛАЗу

Сьогодні під час сесії Львівської міської ради озвучили звернення до президента України щодо майбутнього розвитку території Львівського автобусного заводу.

Нагадаємо, 5 липня, на Prozorro, відбувся аукціон з продажу 76 млн грн боргу Львівського автобусного заводу, що є частиною від загальної заборгованості.

З огляду на те, що можуть з’явитися нові власники території, громаді міста висловила принципову позицію як вона в майбутньому має виглядати – жодної житлової забудови та цій території не має бути, лише високопрофесійне виробництво, що й передбачене цільовим призначенням землі.

«Декілька разів Львівська міська рада зверталася, аби передати дану ділянку у власність територіальної громади міста Львова. Проте нещодавно у ЗМІ почала ширитися інформація, що «Укрексімбанк» виставив на аукціон боргових зобов’язань за кредитними договорами збанкрутілого Львівського автобусного заводу (ЛАЗ). Переможцем аукціону стала компанія «Капітал-Фінанс», яка викупила лот за 170 млн гривень.

Проте для міста Львова важливим є саме відновлення на цій території виробництва інноваційної техніки, зокрема електромобілів. Саме це ми задекларували в окремій ухвалі сесії Львівської міської ради. Ця земля є власністю громади міста Львова, і жодного будівництва житлових масивів, як хтось собі планує, там не може бути. Є чітке призначення землі – для виробництва, земля є власністю громади і позиція міста і більшої частини депутатського корпусу чітка – лише виробництво, тому, слід зазначити, що Львівська міська рада в жодному випадку не піде на зміну цільового призначення землі. Відтак, звертаюся до Вас з пропозицією підтримати ініціативу щодо розвитку інноваційного виробництва на даній території та не допустити будівництва житла на даній території», – йдеться у зверненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.