Опубліковані шокуючі фото руки київського поліцейського, яку прострелив зловмисник (ФОТО 18+)

Перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Києва Олексій Білошицький опублікував дані про поліцейського, якого сьогодні підстрелив чоловік.

Сергій Василенко — патрульний поліцейський Києва, 27 років, доєднався до лав патрульної поліції у 2019 році.

Він колишній військовослужбовець з міцним здоров’ям, захоплюється мотоспортом.

“Сьогодні під час виконання службового завдання Сергія було серйозно поранено пострілом з рушниці через двері. Це ситуація, яка ще раз доводить, що небезпека очікує патрульних навіть там, де її ніколи б не чекав. І будь-який виклик може стати останнім…

Службу патрульного не можна порівнювати з цивільними професіями, як це часто звикли робити… але ось рівень заробітної плати, враховуючи всі ризики, також є «незрівненним». Цей виклик розділив життя Сергія на “до” і ”після”.

Наразі, за його руку боряться найкращі фахівці лікарні ім. Шалімова і він вже переніс одну операцію. Надається максимальна допомога з лікування і реабілітації, але процес буде довгим і складним. І звісно, результат поки що невідомий.

Патрульний залишиться в нашій сім’ї і на службі, не дивлячись на результат лікування, хоча ми віримо у повне відновлення!” — написав Білошицький.

Нагадаємо, сьогодні, працівники патрульної поліції виїхали на виклик щодо конфлікту у квартирі на проспекті Голосіївському. На місці події власник помешкання здійснив постріл із мисливської рушниці у напрямку поліцейських.

Внаслідок події, правоохоронець отримав вогнепальне поранення руки, а інший чоловік — поранення в обличчя.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.