У Львові буде ще один торгово-офісний комплекс

Виконавчий комітет Львівської міської ради погодив будівництво торгово-офісної та багатофункційної будівель.

Зокрема, виконком видав ТзОВ «Тібет» та ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» містобудівні умови та обмеженння на будівництво торгово-офісної будівлі з автостоянкою, багатофункціональної будівлі з вбудованим дитсадком та підземною автостоянкою на вул. Кульпарківській, 96 та вул. Садовій, 2-А.

«Йдеться про комплекс житлово-громадський. Комплекс на вул. Кульпарківській, 96 та вул. Садовій, 2а – суто громадська частина. Там передбачено трирівневий наземний паркінг. Пасаж з громадськими просторами. Більша частина забудови із вулиці Садової – це паркінг. Інша частина – комерційний центр. Заплановане облаштування громадського внутрішньодворового простору і на вулиці», – пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Раніше у мерії висловлювали застереження щодо проєкту через недостатню кількість паркомісць. Як розповів сьогодні представник забудовника, депутат міської ради Назарій Бербека, кількість паркомісць є навіть більшою, ніж передбачено нормами.

«Всі норми щодо парковок ми навіть перевершуємо. Вся ділянка під комплексом, 2,2 га, є фактично суцільним підземним паркінгом, де це можливо, де немає газових труб. Плюс ще є наземний трирівневий паркінг і ще один на четвертому поверсі», – розповів Назарій Бербека.

Щодо вбудованого дитсадка, то він буде приватним, його площа становитиме 310 м кв.

«Ми проаналізували весь мікрорайон. Є 7 закладів освіти. Ми пропрацювали, яка площа була потрібна», – пояснив Назарій Бербека.

Гранична висота торгово-офісної будівлі визначена на рівні 27,2 м, а багатофункціональної будівлі – 27,1 м.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.