В аквапарку Дніпра важко травмувалася 9-річна дитина: відео (фото, відео)

У Дніпрі в аквапарку травмувався 9-річний хлопчик. Йому на голову у воді впала інша дитина. Про це, з розповіді мами постраждалої дитини Анастасії Кулакової, пише “ТСН”.

Учора, 8 липня, на житломасиві “Перемога” стався нещасний випадок в аквапарку. Мама хлопчика розповідає, що травму дитина отримала майже одразу, як зайшла у воду.

“Я не встигла навіть переодягнутися. Тимофій встиг 1 раз з’їхати з водяної гірки. Він з’їзджав у басейн, а в цей час інший хлопчик перелазив через огорожу басейна, не втримався і впав Тимофію на голову. Все це відбувалось біля посту дівчини-інструктора”,розповіла жінка.

Мама почала вимагати від закладу надати медичну допомогу її синові.

“Адміністратор розгублено, але швидко повела його до медпункту. Так, повела, з розбитою головою і підозрою на ЧМТ. Швидка їхала майже 40 хвилин. Тимофія рвало на підлогу медпункта. Компенсації не пропонували, бо “ви самі винні”. І мені було запропоновано “дивитися за своїм сином”. Так я і дивилася. І я одразу побачила залите кров’ю обличчя Тимоші, і вивела його з басейну”,говорить жінка.

Анастасія Кулакова повідомила, що її сина ушпиталили до дитячої нейрохірургії обласної дитячої лікарні на Космічній. Рану на голові зашили, зробили рентген, аналізи. Також у хлопчика виявили забій ключиці та струс мозку.

У “Telegram” опублікували відео моменту нещасного випадку:

Мама заявила, що опісля написання посту, адміністрація таки зв’язалася з нею.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.