Сесія ЛМР підтримала створення парку на вул. Миколайчука

9 липня на засіданні сесії Львівської міської ради було підтримано питання створення парку та надання ЛКП «Зелений Львів» дозволу на розроблення проекту його землеустрою.

Зокрема, парк розміщений на території, обмеженій вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика, повідомляють у ЛМР.

Як пояснюють в управлінні земельних ресурсів, мета прийняття ухвали – збільшення кількості місць рекреації Львова, призначених для відпочинку мешканців, та затвердження їх меж. Так, орієнтовна площа парку становитиме 2,6 га.

Також сесія підтримала низку змін до ухвал про затвердження переліку та меж скверів у районах міста. Зокрема, проголосували за ухвали:

  • Про внесення змін до ухвали міської ради від 24.11.2011 № 966 «Про затвердження переліку та меж скверів Личаківського району м. Львова».
  • Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3725 «Про затвердження переліку та меж скверів Шевченківського району м.Львова».
  • Про внесення змін до ухвали міської ради від 08.07.2010 № 3723 «Про затвердження переліку та меж скверів Франківського району м.Львова».

Натомість депутати не підтримали проєкт ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 26.01.2012 № 1163 «Про затвердження переліку та меж скверів Галицького району м. Львова».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.