Ведмежий притулок на Львівщині поповнили шість клишоногих: троє – з Київщини

Цього тижня команда ведмежого притулку «Домажир», що на Львівщині, провела акцію порятунку трьох клишоногих малюків із контактного зоопарку Ясногородської страусиної ферми, що біля Києва.

Усі вони ще ведмежата, мають по 6 місяців, наразі їм ще не дали імен. Про це інформують в управлінні туризму та курортів Львівської ОДА, пише Dailylviv.

Перед приїздом до притулку біля Жорниськ малюки-ведмеді перебували на тимчасовому поселенні у центрі реабілітації «Біла скеля» (White rock Bear Shelter).

Напередодні у другій половині червня до Ведмежого притулку привезли ще трьох нових мешканців із зоопарку біля гірського міста Сколе.

«Це 13-річні Сірко й Рута, а також 6-місячний Андор, – зазначив директор Ведмежого притулку «Домажир» Ігор Николин. – Загалом у нас зараз 28 ведмедів. А четверо новоприбулих ведмежат зараз потребують особливої уваги, годування й догляду – це їм забезпечують наші працівники. По суті, вони стають вихователями».

Заступник керівника управління туризму та курортів Львівської ОДА Тарас Лозинський зазначив активність притулку в основній його місії – порятунку, реабілітації ведмедів. При тому, що «Домажир» є ще й одним із головних туристичних магнітів на захід від Львова.

«Прокладаємо до нього велосипедний маршрут, він буде ознакований. Напередодні влаштували веломандрівку й випробували маршрут до «Домажира» разом із спільнотою Bike Sport Active. А у притулку для гостей на велосипедах облаштували спеціальний велопаркінг», – додав Тарас Лозинський.

На Львівщині відкрили новий туристичний шлях “З Високого Замку до ведмедів”

Новий парк у Львові між вулицями Миколайчука і двох гетьманів: 2,6 га

Де у Львові обіцяють створити 15 нових скверів

На Львівщині чоловік виловив причорноморського вирезуба з Червоної книги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.