На Львівщині трьох людей вкусила змія

Серед постраждалих є дитина.

У суботу, 10 липня, трьох жителів Львівщини вкусила змія. Про це повідомили у Департмаенті цивільного захисту ОДА.

10 липня, близько 14:55 год., у Перемишлянську ЦРЛ було госпіталізовано мешканку м. Львова 1987 року народження, яку у праву стопу вкусила змія.

Того ж дня, близько 16:30 год., у Турківську ЦРЛ було госпіталізовано мешканку с. Свидник (Східницька ТГ) Дрогобицького району 2008 року народження (дитина), яку у праву ногу вкусила змія.

У суботу, 10 липня, близько 20:00 год., у Турківську ЦРЛ було госпіталізовано мешканку с. Карпатське (Боринська ТГ) Стрийського району 1970 року народження, яку у праву стопу вкусила змія.

Як вберегтися від укусу змії:

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

  • Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть.
  • У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.
  • Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс.  Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

 

Tvoemisto.tv розповідало про те, що робити при зустрічі зі змією. Так, голова Львівського відділення Українського герпетологічного товариства Тарас Гринчишин радить, перш за все, дезінфікувати місце укусу чи хоча б промити водою. Детальніше можна дізнатися за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.