Через масове отруєння на Львівщині хочуть заборонити салати з майонезом і тістечка з кремом

До Львівської інфекційної лікарні госпіталізували понад 20 людей з діагнозом «гостра кишкова інфекція». Всі вони харчувались під час святкування в ресторані «Панський Книш» у Куликові.

Після масового захворювання на гостру кишкову інфекцію учасників святкування у смт Куликів на Львівщині керівників підприємств громадського харчування планують зобов'язати не допускати приготування салатів заправлених сметаною чи майонезом, а також тістечок із заварним кремом. Таке рішення ухвалила сьогодні обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЛОДА.

Читайте також: У відвідувачки, яка отруїлася в ресторані на Львівщині, виявили сальмонельоз

«Керівникам районів, міських, селищних, сільських територіальних громад доручили зобов’язати керівників підприємств громадського харчування, продовольчої торгівлі не допускати приготування та реалізацію в теплий період року небезпечних в епідемічному відношенні страв, в т.ч. салатів заправлених сметаною, майонезом, кондитерських виробів із заварним кремом; реалізацію кулінарних виробів, що особливо швидко псуються, в т.ч. на літніх майданчиках», – йдеться у повідомленні ЛОДА.

В області проведуть спільну нараду за участю представників ресторанного бізнесу, органів місцевого самоврядування, РДА.

Нагадаємо, що упродовж 6-8 липня до Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували понад 20 людей, з них 8 дітей, з діагнозом «гостра кишкова інфекція». Всі вони 4 липня харчувались під час святкування в ресторані «Панський Книш», що у смт. Куликів Львівського району на вул. Шевченка, 12. Стан пацієнтів був середньої важкості. 10 пацієнтів уже виписали з медзакладу, інших планують виписати сьогодні.

Заклад отримав припис на усунення недоліків. Якщоїх не усунуть, Держпродспоживслужба звернеться до суду для продовження обмеження щодо роботи закладу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.