Українця дискваліфікували на Олімпіаді Токіо через позитивний допінг-тест

27-річний український гімнаст Олег Верняєв отримав дискваліфікацію на 4 роки за позитивний допінг-тест.

Про це повідомив спортсмен у соцмережі.

Рішення щодо Олега Верняєва оскаржувати, що й планує робити український спортсмен. «Оскільки рішення можна оскаржити, значить остаточні підсумки робити рано», – вважає Верняєв.

Також Олег у своєму пості поставив ряд запитань: «Як заборонений препарат попав у мій організм? Чому це сталося в період, коли не було серйозних міжнародних стартів і тренування проходили в полегшеному режимі? Чому тільки один тест дав позитивний результат, а жоден з майже десятка наступних тестів не підтвердив наявність забороненої речовини?»

Інформація про відсторонення Олега Верняєва від змагань з’явилася на початку січня 2021 року, але упродовж останніх пів року Верняєв продовжував тренуватися разом зі збірною, відвідував змагання у ролі глядача. За цей час він пропустив чемпіонат Європи-2021, а на початку липня опинився поза заявкою на Олімпійські ігри.

Востаннє Олег Верняєв виступав на комерційних стартах у жовтні 2020 року. Після того він опинився у попередній заявці України на чемпіонат Європи-2020, але в остаточних списках його не було.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.