Львів’янин виборов золото чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів

У Єгипті триває чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства серед юніорів. Понад 250 спортсменів віком до 21 року беруть участь в останніх масштабних змаганнях з цього виду спорту перед Олімпійськими іграми в Токіо 2020.

Як повідомили в департаменті молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, у другий змагальний день українські п‘ятибороці вибороли титул чемпіонів світу – це вдалось киянину Владиславу Чекану та львів’янину Юрію Ковальчуку у чоловічій естафеті.

«Це був чудовий момент. Я мріяв вийти на п‘єдестал пошани саме на перше місце, і ось ми з партнером Владом – чемпіони світу», – прокоментував перемогу Юрій.

Його ж партнер додав: про золото чемпіонату світу мріяли ще з 2019 року, однак через коронавірус йшли до цієї цілі два роки.

Юрій Ковальчук тренується на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту та є спортсменом Львівської школи вищої спортивної майстерності. Далі на спортсменів чекає боротьба за медалі в особистій першості. Сьогодні та завтра – кваліфікаційні старти, а в суботу та неділю – фінали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.