На Львівщині створять Центр соціальної підтримки дітей та сімей

Депутати Львівської обласної ради погодили створення комунального закладу «Центр соціальної підтримки дітей та сімей».

Він буде розташований в приміщенні спільної власності територіальних громад у Львові.

Заклад створюється з метою розширення спектру надання послуг служби у справах дітей. В новому приміщенні з’явиться можливість обслуговувати до 200 осіб. У центрі планують розмістити окремі підрозділи з чітко визначеною специфікою. Так, у відділенні «матерів з дітьми» опіку та допомогу отримуватимуть до 10 осіб. Відділ «термінового влаштування дітей» забезпечуватиме усім необхідним до 80 осіб. Відділи «служба раннього втручання» та «служба підтримки сім’ї» розраховані на 50 клієнтів кожен.

Галузеве управління комунальним закладом, а також його матеріально-технічним і кадровим забезпеченням займатиметься служба у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації.

Обласна рада доручила управлінню майном спільної власності розробити і затвердити положення про комунальний заклад, а також оголосити і провести конкурс на посаду керівника першого центру соціальної підтримки дітей та сімей на Львівщині.

На думку депутатів, такі центри мали б відкритися та працювати в кожному з районів області.

У 2021 році для функціонування установи в обласному бюджеті передбачено понад 6,4 млн. грн.

У ЛОР нагадують, що притулок для дітей служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, який сьогодні функціонує в області, розрахований лише на 50 місць.

Впродовж 2016-2020 років в установі надано соціальний захист близько тисячі дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.