Трускавець офіційно визнали курортом. Що це означає

Це дозволить ефективніше вирішувати питання громади, отримувати додаткове фінансування з держфондів, посилить охорону природних ресурсів та санітарну безпеку території.

Територію міста Трускавця оголосили курортною територією державного значення. За таке рішення проголосували сьогодні, 13 липня, депутати під час засідання сесії Львівської обласної ради.

На думку обласних депутатів, це дозволить ефективніше вирішувати економічні та соціальні питання громади на загальнодержавному рівні, отримувати додаткове фінансування з державних фондів, посилить охорону природних ресурсів та санітарну безпеку території.

За словами голови депутатської комісії з питань історико-культурної спадщини та туризму обласної ради Івана Щурка, статус курорту державного значення сприятиме розвитку інфраструктури, підвищить інвестиційну привабливість Трускавця та прилеглих території.

Читайте також: Санаторії у Східниці і Трускавці запровадили програму оздоровлення після Сovid-19

«А для туристів наданий державою статус стане гарантією якості послуг та додатковим аргументом при виборі місця відпочинку», – зазначив Іван Щурко.

Нагадаємо, Трускавець і Моршин подали документи для отримання статусу курортів державного значення ще у квітні. Це допоможе містам захищати свої природні ресурси і дасть можливість залучати кошти держави чи інвестора. Зокрема, Трускавецька міська рада два роки готувала десяток томів із науковими обґрунтуваннями, картосхемами та іншими документами, які вимагає закон. Післа погоджень у ЛОДА їх розглядатимуть у Києві. Остаточне рішення щодо статусу міст прийматиме Верховна Рада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.