Вимоги до офісних меблів

За останні кілька років вартість ремонтних робіт, а також будматеріалів істотно підвищилася. Тому багато сімей бажають зробити хороший ремонт, але доводиться заощаджувати на меблях.

Відповідно на високоякісні меблі під замовлення коштів не залишається. Однак це не проблема, адже сучасний асортимент магазинів меблів дозволяє вибрати необхідні шафи, столи, тумби відповідного розміру і забарвлення. У цьому можна переконатися на прикладі шаф для одягу, детальніше про які можна ознайомитися на сайті виробника.

Переваги готових меблів 

Річ у тім, що більшість меблів під замовлення (в основному) виготовляють у малих компаніях, а не на великих підприємствах з сучасним обладнанням. Відповідно нарізка листів МДФ і ДСП здійснюється за допомогою циркулярної пилки або лобзика. Зовні вироби мало чим відрізняються від виготовлених в умовах фабрики, але істотно знижується термін їх служби. Це пов’язано з тим, що лобзиком або циркулярною пилою неможливо зробити ідеально рівну лінію зрізу, без сколів. Зріз, своєю чергою, закривається кромкою, однак у щілини, які виникають між сколами та кромкою, часто потрапляє волога. Для меблів спальні це не критично, особливо якщо немає високої вологості, а в приміщенні завжди тепло. Проблема виникає, якщо експлуатація відбувається при підвищеній вологості або це кухонний гарнітур. 

На фабриках з масовим виробництвом однотипних меблів є форматно-розкрійні верстати з програмним забезпеченням. У комп’ютер заносять усі необхідні розміри, складають креслення меблів, а маніпуляції за людину виконує обладнання. Це дозволяє знизити витрати на матеріали, адже комп’ютерна техніка та програмне забезпечення дозволяють на одному аркуші ДСП вмістити велику кількість деталей. 

Зниження витрат на виробництво, а також зниження собівартості продукції, сприяє утворенню невисоких та адекватних цін. Вартість набагато нижча, ніж шафи, яка виготовляється під замовлення. На меблевих фабриках використовують якісну та надійну фурнітуру, яка служить досить довго. Тому рекомендуємо надавати перевагу не меблям на замовлення у невідомої фірми, а купувати в магазинах, які співпрацюють з меблевими фабриками. Чи напряму – у виробника. Наприклад, товарам української компанії AMF, та перевіреним виробникам з Європи, які надають необхідні сертифікати.

Основні переваги готових меблів:  

  • (Порівняно) Невисока ціна за фірмову якість.

  • Можливість обрати та одразу купити модель необхідного розміру та кольору.

  • Добра якість складання і збирання.

  • Відмінна лінія зрізу.

Вимоги до офісних меблів 

Основні вимоги до офісних меблів: високий термін експлуатації, надійні кріплення полиць, міцність. Також до офісних меблів більше вимог, ніж до квартирних. Це пов’язано з тим, що шафи для офісів купуються з метою зберігання нормативної документації. Завдяки цьому спостерігається високе навантаження на полиці. Тому вибір на користь готових меблевих рішень від великих фірм-виробників є переважним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.