Начальника управління майном облради Сергія Іваха звільнили з посади

Тепер обов’язки керівника управління майном спільної власності Львівської облради виконує перший заступник начальника – Тарас Зозуля.

Начальник управління майном спільної власності Львівської облради Сергій Івах написав заяву на звільнення. 14 липня голова Львівської облради Ірина Гримак підписала розпорядження про його звільнення. Він очолював це управління п'ять місяців.

«Прийняв рішення, що більш ефективним буду на «посаді» депутата міської ради. У ЛОР ми працювали ефективно, почали глобальну інвентаризацію майна, принциповою була оренда майна через систему Prozorro, почали глобальний аудит всіх комунальних підприємств. Виявили, що багато є лише на папері, їх треба ліквідовувати. Будь-яка реорганізація, у будь-якій галузі, не може бути лише в площині обласної ради, вона також – у площині обласної адміністрації. Хочемо чи ні, але це подекуди переходить у політику і ефективності треба чекати роками», –  зазначив у коментарі Тvoemisto.tv Сергій Івах.

У ЛОР Тvoemisto.tv повідомили, що обов’язки керівника управління майном спільної власності Львівської облради виконує перший заступник начальника – Тарас Зозуля.

Довідка:

Сергій Івах народився у Львові у 1972 році. Закінчив Львівську комерційну академію за спеціальністю «Економіка підприємств» та Львівський національний університет імені Івана Франка, за спеціальністю «правознавство». Свого часу був фінансовим директором ТзОВ «Ванкувер», з 2010 – директором ТзОВ «Діамант Аурум» і з 2013 року – керівником ППВКФ «Ортекс». Є депутатом Львівської міськради від партії «Європейська Солідарність».

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.