На Сколівщині змія вкусила чоловіка

У суботу, 17 липня, до Сколівської лікарні госпіталізували чоловіка, якого вкусила змія. Про це Львівському порталу повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА.

За даними медиків, постраждалого від укусу змії доставили до лікарні у стані середнього ступеня важкості близько 19:20.

Напад плазуна стався у селі Довжки, Козівської ТГ, Стрийського району.

Змія вкусила 49-річного чоловіка у ліву руку.

Зазначимо, що Львівщина зазвичай є лідером серед регіонів, де люди найбільше страждають від укусів змій. Цьогоріч за два місяці плазуни покусали більше двох десятків людей.

Найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.

Місцями проживання гадюки є узлісся, лісові галявини, лісосмуги, порослі чагарником яри і балки, степові схили з чагарниками. У сонячний день вона полюбляє вигріватися на стежці, на пнях. Тому зі змією можна зустрітися під час відпочинку на природі, походу в ліс, на сінокосі та навіть під час роботи на присадибній ділянці.

Львівський портал раніше писав про те, як уникнути зустрічі зі змією, а також що робити, якщо вона таки вас вкусила. Детальніше читайте за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.