У ЦНАПах Львова призупинили прийом документів на реєстрацію авто

Раніше виникли перебої із постачанням бланків в Україні від Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна».

У Центрах надання адміністративних послуг міста Львова призупинили прийом документів на реєстрацію/перереєстрацію транспортних засобів. Про це повідомила пресслужба міської ради.

«У сервісних центрах МВС – суб’єкта надання послуги, виникли технічні труднощі з програмним забезпеченням електронних реєстрів. Під час друку посвідчень виявлено помилки, які можуть завадити виїзду та пересуванню транспортного засобу за кордоном. Причиною, зокрема, є помилки в програмному забезпеченні Сервісного Центру МВС, яке забезпечує друк нових свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу. Щоб унеможливити видачу документів з помилками, у ЦНАП тимчасово призупинили прийом документів на послугу», – йдеться у повідомленні міськради.

Як уточнили Тvoemisto.tv у пресслужбі Сервісного центру МВС на Львівщині, сервісні центри працюють у звичному режимі, у них були ситуативно не доступні послуги з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія через перебої із постачанням бланків в Україні від Державного підприємства «Поліграфічний комбінат «Україна». 

Нагадаємо, Кабінет міністрів затвердив нові зразки бланків і технічних описів національного та міжнародного посвідчень водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу та зразка розпізнавального автомобільного знака. 

Нові посвідчення водія друкують на пластиковій карточці. Він тримовний (українською, англійською, частина – французькою мовами) і чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Окрім того, на ньому – група крові (резус-фактор) водія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.