У Львові обстежують будівлю біля Податкової, в якій УКУ планував конференц-зал

Круглу недобудовану будівлю позаду податкової інспекції на вулиці Стрийській у Львові УКУ викупив за 10 мільйонів гривень три роки тому.

Український католицький університет замовив обстеження недобудованої круглої будівлі, що на вулиці Стрийській, позаду податкової інспекції, аби з’ясувати, чи можна її добудувати. Про це у коментарі Тvoemisto.tv повідомили в УКУ. Раніше керівництво вишу повідомляло, що має намір облаштувати там конференц-зал. 

Читайте також: Ремонтна кампанія у Львові. Коли відкриють вулиці Бандери, Хмельницького і Пекарську

«Недобудовану будівлю конференц-залу, розташованого позаду будівлі ГУ ДФС у Львівській області, УКУ придбав на аукціоні три роки тому. Зараз триває процес оформлення документів на земельну ділянку, яка прилягає до будинку. Ми також підписали договір з проєктною організацією на обстеження технічного стану будівлі для того, щоб зрозуміти, чи можна її у майбутньому експлуатувати», – йдеться у повідомленні.

Після обстежень, залежно від висновків, у виші напрацьовуватимуть концепцію приміщень, роздумуватимуть, що саме облаштують там.

Йдеться про незавершену будівлю у формі круга, розташовану поблизу Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Будівля запроектована за зразком амфітеатру з балконом. Її почали будувати ще наприкінці 80-х років, там мав бути виставково-театральний зал обласного комітету КПРС, а обком партії мав розташуватись у нинішній будівлі Державної фіскальної служби України. Будівництво не завершили. Власницею недобудованої споруди стала Державна фіскальна служба України.

У 2018 році будівлю продали на аукціоні, його провело регіональне відділення Фонду держмайна у Львівській області. Очікувана вартість будівлі становила 3,5 млн грн, у ході торгів вона зросла до 10 мільйонів. Власником будівлі став УКУ. Загалом будівля збудована на 31%.

Нагадаємо, що у червні у Львові, урочисто відкрили та освятили новий Колегіум Українського католицького університету. Йдеться про масштабний простір для студентів, працівників та гостей Українського католицького університету. Будинок спроєктований за моделлю living learning community – спільноти, що живе і навчається разом. 

Вікторія Савіцька

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.