В Україні під час негоди загинули двоє людей, семеро постраждалих госпіталізовано

На території України внаслідок поривчастого (місцями шквального) вітру та інтенсивного дощу, в результаті падіння дерев загинуло 2 особи та 7 осіб з травмами різного ступеню тяжкості госпіталізовано.

Як повідомляє ДСНС України, станом на 7 год. 22 липня внаслідок ускладнення погодних умов (пориви вітру, дощ, гроза) через спрацювання систем автоматичного захисту ЛЕП знеструмлено 99 населених пунктів у 8 областях (Донецька – 29, Одеська – 23, Кіровоградська –  16, Черкаська – 14, Київська – 5, Миколаївська – 5, Дніпропетровська – 4 та Луганська – 3).

На території України внаслідок поривчастого (місцями шквального) вітру та інтенсивного дощу, в результаті падіння дерев загинуло 2 особи та 7 осіб з травмами різного ступеню тяжкості госпіталізовано. Підтоплено 38 приватних житлових будинків та дворогосподарств, евакуйовано 18 осіб. Відкачано близько 2 тис. м3 води. Пошкоджено 100 покрівель та повалено 90 дерев. Повалені дерева розрізано та прибрано.

До робіт залучалося 238 осіб та 57 од. техніки ДСНС, а саме:

Донецька область

21 липня у м. Дружківка та м. Костянтинівка внаслідок падіння дерев 1 особа загинула та 7 осіб госпіталізовано. У м. Дружківка, м. Костянтинівка, м. Слов’янськ, м. Мирноград, смт Ямпіль та с. Кіндратівка Краматорського району пошкоджено 77 покрівель (58 приватних та 8 багатоквартирних житлових будинків, 3 школи та 8 адміністративних об’єктів).

Луганська область

21 липня у с. Мусіївка Міловського району внаслідок падіння конструкцій даху загинула 1 особа. У м. Сватове пошкоджено 2 покрівлі п’ятиповерхових житлових будинків та частково дах міської лікарні, у м. Троїцьке пошкоджено дах школи.

Одеська область

В ніч на  22 липня внаслідок інтенсивних опадів у вигляді дощу (близько 31 мм, що становить 80% від місячної норми) в Суворівському, Малиновському та Київському районах м. Одеси відбулося підтоплення 38 приватних житлових будинків та присадибних ділянок. Жертв та постраждалих немає. Підрозділами ДСНС евакуйовано 18 осіб з підтоплених будинків. Відкачано близько 2 тис. м3 води. Рівень води з проїзних частин доріг знижується самопливом.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.