Козловський відмовився коментувати імовірний вихід з ЄС

У ЗМІ з’явилась інформація про те, що бізнесмен та депутат Львівської обласної ради Григорій Козловський виходить з фракції «Європейська Солідарність».

Відомий бізнесмен та один із найбагатших депутатів Львівської обласної ради Григорій Козловський відмовляється коментувати чутки про його вихід із фракції «Європейська Солідарність» у Львівській обласній раді.

«Не коментую. Коли є чутки, то це – непогано, значить комусь це цікаво. Думаю, якщо ви запитаєте Петра Олексійовича, (ред. йдеться про Петра Порошенка, лідера партії «Європейська Солідарність»), то може він вам щось підтвердить чи спростує», – зазначив у коментарі Тvoemisto.tv Григорій Козловський.

Сьогодні, 27 липня, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що бізнесмен та депутат Львівської обласної ради Григорій Козловський написав заяву про вихід з фракції «Європейська Солідарність». Про це написав «Високий Замок», посилаючись на свої джерела.

Утім, як вдалось з’ясувати Тvoemisto.tv, заяви на вихід з фракції партія від нього ще не отримувала, а поки немає такої заяви від члена партії, то його не виключать, повідомили джерела у партії.

До Львівської обласної ради 8-го скликання бізнесмен Григорій Козловський пройшов у жовтні 2020 року у списку «Європейської Солідарності». До того він був депутатом Львівської міської ради 7-го скликання. Із 2015 року він був членом партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» у міськраді Львова.

Читайте також: Статки Григорія Козловського. Скільки заробляє і чим володіє львівський депутат

Окрім депутатської діяльності, 50-річний бізнесмен є співвласником «Львівської тютюнової фабрики», готелю Grand Hotel і низки ресторанів у центрі Львова. Також йому належить футбольний клуб «Рух» у Винниках і приміщення на пр. Шевченка, 8, яке переобладнали та відкрили там океанаріум.

У листопаді 2017 року фірмі, власником якої є Григорій Козловський, передали в суборенду 17,3 га території біля Винниківського озера: для обслуговування озера, створення відпочинкового комплексу «Академія Футболу» та розроблення детального плану території. Самі роботи біля озера розпочались у квітні 2018 року, тоді озеро спустили та почали вирубку лісу, будуючи лижний спуск.

Григорій Козловський вдруге одружений. Його обраниця із 2018 року співачка Юлія Думанська, яка 9 травня 2020 року народила сина Ярему. Також у подружжя є донька Діана. А від першого шлюбу у бізнесмена є ще троє дітей: син Святослав та доньки Юліана і Софія. Остання, до речі,  отримала у власність Винниківський ринок та ринок «Підзамче». Її фірма незаконно перереєструвала ринки з комунальної у приватну власність. Однак нещодавно Мінюст скасував право власності на ці ринки. Також вона займається будівництвом готелю на вул. Дорошенка, 2.

У 2020 році бізнесмен Григорій Козловський задекларував понад 36 мільйонів доходу, 140 мільйонів готівки.

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.